Reference

Karel K. - Koupě chalupy v Červené Vodě

Ze strany kupujícího, musím ohodnotit spolupráci jako perfektní. Jednání naprosto vstřícné, jasné = dokonalé. Víceméně vše vyřídí za Vás. :-)

Honza J. - Pronájem bytu v Českém Těšíně

Musím říct, že z mé zkušenosti konečně solidní realitka, která si svou provizi zaslouží. Koupil jsem na investici byt a Populo mi ukázalo cenové mapy oblasti, doporučili vhodnou a reálnou výši nájmu, sehnalo nájemníka, zařídilo smlouvy, všechno oblétali a vše naprosto transparentně a bezproblémově. Jednání s panem Klvačem na úrovni, ve všem otevřený a upřímný.

Martin M. - Prodej chalupy v Červené Vodě

Na dnešním trhu je spousta realitek, vybral jsem si Reality POPULO, a nemohl jsem udělat lépe, prodej mé chalupy proběhl hladce, při dalším prodeji nemovitosti využiju služby této realitky a jejich týmu.

Václav S. - Koupě bytu v Brně

Tuto realitní kancelář mohu jedině doporučit. Z pozice kupujícího jsem byl velmi spokojen s férovým a transparentním jednáním a maximální ochotou a součinností při řešení všech záležitostí. A navíc milí lidé. Děkuji!

Libuše P. - Prodej RD v Zaječí

Velmi děkuji za všestrannou pomoc při prodeji domu. Od prvního kontaktu velmi slušné, přehledné jednání. S tímto přístupem jsme se bohužel u jiných realitních kanceláří nesetkali, bylo příjemné zjistit, že je možné nalézt takto profesionální realitku. Děkujeme za vše a velmi doporučujeme.

Markéta L. - Prodej bytu v Hodoníně

Chtěla jsem hrozně moc poděkovat za skvěle odvedenou práci celé realitky. Jsem ráda, že jsem prodej bytu svěřila právě vám. Vše bylo naprosto super od prvního kontaktu až po podpis smlouvy. Vstřícný a profesionální přístup všech a hlavně pana Klvače. Budu vás určitě moc ráda doporučovat jako skvělou a profesionální realitní společnost.

Lucie Š. - Pronájem bytu v Olomouci

Reality Populo jsme si vybrali pro pronájem bytu. Výborná organizace. Není co vytknout. určitě doporučuji.