Video prohlídka

Prodej rodinného domu v Drysicích ke kompletní rekonstrukci

Drysice
Ukázat na mapě
Lokalita je pouze orientační, nemovitost se nachází ve vyznačené oblasti na mapě.
cena u makléře
Počet pokojů 6
Plocha 349 m2
G
Energetická třída G - Mimořádně nehospodárná

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Drysicích, ležících v severní části okresu Vyškov.

Tato nemovitost je ideální pro investora se záměrem přestavby na bytový dům, pro účely pronájmu nebo pro účely sociálního bydlení jako např. komunitní bydlení pro seniory. Platný územní plán obce přestavbu na bytový dům umožňuje.

Jedná se o řadový rohový dům koncový, jehož základové konstrukce jsou kamenné a betonové, obvodové zdivo je převážně cihelné. Dům je částečně podsklepený, se dvěma nadzemními podlažími a půdním prostorem. Střecha je sedlová ze severní strany domu valbová s dřevěným krovem a krytinou z pálené drážkové tašky na latích. Jsou provedeny kompletní pozinkované klempířské konstrukce. Vstupní dveře do domu jsou dřevěné částečně prosklené, vnitřní dveře jsou dřevěné rámové náplňové s dřevěnými zárubněmi. Okna jsou kastlová dřevěná dvojitá. Povrchy podlah obytných místností jsou dřevěné prkenné a betonové. V ostatních místnostech jsou na podlahách položené keramické dlažby, teraco a na schodišti linoleum. V koupelně a kuchyni jsou provedeny keramické obklady a dlažby. Na toaletě je provedena keramická dlažba. Hygienické vybavení tvoří vana a splachovací toaleta. Vytápění objektu je ústřední plynovými kotly umístěnými ve sklepě a kamny na dřevo v jižní části objektu. Ocelové radiátory jsou osazeny pouze v některých místnostech. Zdrojem teplé vody je zásobníkový elektrický bojler. Dům je připojen na elektrickou, vodovodní a plynovou přípojku z veřejné sítě. Kanalizace je řešena jímkou, ale je zde možnost připojení k obecní kanalizaci. K domu náleží hospodářské stavení, zahradní sklep se stodolou, oplocení pozemku zděnou zídkou a částečně plotem z ocelového pletiva, studna a oplocená zahrada s travnatou plochou, na kterou je umožněn vjezd přes průjezd v domě. Na vlastním pozemku se dále nachází také rozsáhlá hospodářská budova.

Přístup k nemovitosti je zajištěn obecní asfaltovou komunikací. Parkování je umožněno podélně na komunikaci před domem nebo v průjezdu domu, případně na dvoře. Nemovitost je dopravně obsloužena autobusovou dopravou s nejbližší zastávkou ve vzdálenosti cca 300 m od nemovitosti. Nájezd na dálnici D46 je od domu vzdálen cca 1 km.

Dům se nachází ve střední části zastavěného území obce Drysice. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy se zahradami. obci se nachází mateřská škola, v obci je zajištěna zdravotní péče. Obec dále disponuje obchodem se smíšeným zbožím a knihovnou.

Nemovitost je určena ke kompletní rekonstrukci.

Pro více informací a sjednání prohlídky volejte makléři.

Lokalita

OkresVyškov
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační45

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0355
Datum aktualizace10.12.2023
K dispozici od17.06.2021
Poloha objektuRohový
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
DispoziceAtypický
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2302
Užitná plocha m2349
Plocha parcely m21766
StavbaRodinný dům
ZástavbaObytná
TelekomunikaceTelefon, internet
TopeníLokální plynové
Rok výstavby1945
Datum nastěhování17.06.2021
Počet podlaží objektu2
Číslo podlaží v domě

Popis domu

KategorieDomy a vily
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuPřed rekonstrukcí
OdpadJímka

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.

*
*
*
phone:

Máte zájem?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Sophia Rakušanová

Zavolejte mi +420 602 546 916 Napište mi
Kontakt makléře

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Mám zájem o tuto nemovitost