Profesionální prezentace nemovitosti

Profesionální fotografie, videoprohlídka a Matterport umožní zájemcům nerušeně si prohlédnout veškeré detaily z pohodlí jejich domova. Pro lepší orientaci v prostoru poslouží půdorysné plánky a pro případ, že je nemovitost určena k rekonstrukci nebo se jedná o pozemek k výstavbě, vypracujeme také vizualizace budoucího stavu.

 

Fotografie

Profesionální fotografie Vám umožní nerušeně si prohlédnout veškeré detaily.

Videoprohlídka

Video je efektivním nástrojem při prodeji nemovitosti, zájemce má po pár vteřinách jasno, zda-li ho nemovitost zaujala nebo ne a i po prohlídce se touto cestou může do nemovitosti kdykoliv vrátit.

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka neboli matterport má vysoký vliv na potenciální zájemce. Umožní jim totiž projít si nemovitost místnost po místnosti v pořadí, které si sami určí.

 

Půdorysný plánek

Správný půdorys dokáže zobrazit i složitější prostory a pomůže k pochopení jednotlivých návazností. Zájemce tak již před samotnou prohlídkou má nějakou představu o dispozici nemovitosti.

Půdorys

 

Vizualizace

Vizualizace je velmi užitečným nástrojem pro prodej nemovitosti. Pomáhá kupujícím představit si, jak by mohla nemovitost vypadat po dokončení či rekonstrukci. 

Web nemovitosti

Jsme si vědomi, že u určitých nemovitostí si nevystačíme pouze s klasickou inzercí, ale musíme jejich prezentaci posunout na vyšší úroveň a právě k tomu slouží vlastní web nemovitosti.